Załoga

Leszek pomysłodawca, właściciel i zarządzający lądowiskiem. Były pilot wojskowy, pierwsza klasa pilota w lotnictwie myśliwskim, instruktor, absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej z 1980 roku. Przez cały okres swojej służby w lotnictwie wojskowym związany z 34. pułkiem lotnictwa myśliwskiego w Gdyni – Babich Dołach. Latał na samolotach MiG 21bis, MiG 21UM, Lim 5, Lim 2, SB Lim 2, TS-11 Iskra, TS-8 Bies. W „cywilu” pilot motolotniowy i samolotów ultralekkich. Obecnie lata na Remos G3 Mirage, SP-STST.

Tadeusz absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie, najmłodszy lotniczym „stażem” w naszej ekipie. Dopiero kilka lat temu „złapał” lotniczego bakcyla, ale bardzo się stara, aby ten stracony czas nadrobić.W przerwach pomiędzy lataniem uprawia jare, ozime, rzepak i lucernę. Lata na Remos G3 Mirage, OK-QUA05. Lider wprowadzania nowych technologii i nowinek technicznych.

Staszek były pilot wojskowy, mistrzowska klasa pilota w lotnictwie myśliwskim, instruktor, absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie, promocja 1982 roku. Cała służba w lotnictwie wojskowym, od pilota do dowódcy pułku, to 34. pułk lotnictwa myśliwskiego w Gdyni. Latał na samolotach MiG21bis, MiG 21UM, Lim 6bis, SB Lim 2, TS-11 Iskra, I-22 Iryda. Obecnie lata ultralekkim Zodiakiem CH 601, OK-LUA46.