Załoga

Leszek pomysłodawca, właściciel i zarządzający lądowiskiem. Były pilot wojskowy, pierwsza klasa pilota w lotnictwie myśliwskim, instruktor, absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej z 1980 roku. Przez cały okres swojej służby w lotnictwie wojskowym związany z 34. pułkiem lotnictwa myśliwskiego w Gdyni – Babich Dołach. Latał na samolotach MiG 21bis, MiG 21UM, Lim 5, Lim 2, SB Lim 2, TS-11 Iskra, TS-8 Bies. W „cywilu” pilot motolotniowy i samolotów ultralekkich. Obecnie lata na Remos G3 Mirage, SP-STST.

 
 
staszek1

Staszek były pilot wojskowy, mistrzowska klasa pilota w lotnictwie myśliwskim, instruktor, absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie, promocja 1982 roku. Cała służba w lotnictwie wojskowym, od pilota do dowódcy pułku, to 34. pułk lotnictwa myśliwskiego w Gdyni. Latał na samolotach MiG 21bis, MiG 21UM, Lim 6bis, SB Lim 2, TS-11 Iskra, I-22 Iryda.

 

 

 

Sławek  najmłodszy z naszej trójki adept latania, ale na pewno pełnoprawny członek naszego zespołu. Nieocenione wsparcie w naszych technicznych (i nie tylko) problemach. A do tego oaza spokoju, dużej pojemności „kondensator” dobrej energii, optymizmu i wszystkich innych, dobrych cech.